Hakkımızda

TOK HUKUK BÜROSU

2008'den bugüne müvekkil odaklı

Tok Avukatlık ve Danışmanlık Ofisi 2008 yılında Avukat Hasan TOK tarafından kurulmuştur. Süregelen 13 yıl boyunca birçok avukat ile birlikte çalışılmış, girişmci avukatlık prensibinin benimsenmesi neticesinde ofiste yetişen birçok avukat hala Türkiye genelinde kendi ofislerini açarak faaliyet gösterir hale gelmiştir.

Tok Avukatlık ve Danışmanlık ofisinin ana prensipleri ilkeli, dürüst, müvekkil odaklı ve anlaşılabilir bir avukatlık hizmeti sunma gayreti üzerine kurulmuştur. Ofis, branşında uzman ve deneyimli çalışanları ile Ankara merkezli olarak tüm Türkiye geneli ve Yurtdışı işlerinde faaliyet göstermektedir. Avukatlık ofisi bünyesindeki Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça bilen avukatlar ile 4 dilde hizmet verebilmektedir.

TOK HUKUK BÜROSU

Avukat Hasan Tok

1978 Gümüşhane Kelkit doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2000 yılı Temmuz ayında mezun olmuştur. 2003-2009 yılları arasında...

"Başarı bir bilimdir; eğer şartlarına sahipseniz sonuç alırsınız"

Wilde'in bahsettiği koşullardan birisi bizim için ekip olabilmektir. TOK Hukuk Bürosu olarak yola çıktığımız ilk günden bugüne başarımızın her zaman iyi bir ekip çalışması yürüten iş arkadaşlarımız ve müvekkilerimizin ortak eseri olduğuna inanıyoruz.

Kurulduğumuz yıl olan 2008'den bu yana çok şey değişti; ancak müvekkil lehine ve toplum çıkarlarına yönelik savunma yaklaşımı anlayışımız hiç değişmedi.

Bugün, TOK Hukuk Bürosu gayrimenkul hukuku, ticaret ve vergi hukuku, icra & iflas hukuku, aile hukuku, Türk-Alman Hukuku dahil olmak üzere çeşitli uygulama alanlarında ve 4 dilde hizmet vererek çalışmalarına devam etmektedir. Avukatlarımız, Türkiye'nin dört bir yanındaki müvekkilerimize her biri kendi uzmanlık alanlarında kesintisiz hizmetlerini sürdürmektedir.

Riskler ne kadar yüksek veya ne kadar uzun olursa olsun, en küçüğünden en büyüğüne kadar, avukatlarımız her zorluğa yenilikçi bir mercekle yaklaşarak en üst düzeyde bilgi ve entelektüel yetenek sergilemektedir.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Geri bildirimlerinizden memnuniyet duyuyoruz.

Saygılarımızla,

Avukat Hasan Tok

0
yıl deneyim
0
müvekkil
0
dava dosyası